Juniorgruppen Utdeling av Tertnes Holding Juniorstipend


Vinnerne av Tertnes Holding Juniorstipend for 2020 er Sander Lode og Adrian Sletten!

Stipendet dekker en treningsleir for spillerne før sesongstart, og Sander og Adrian skal på en ukes treningsopphold på PGA Catalunia utenfor Barcelona i slutten av mars. Både klubben og Tertnes Holding håper på at treningsleiren skal bidra til en god sesong på Srixon Tour og i Norgesmesterskapene for klubbens to beste juniorspillere.

Neste års stipend deles ut på junioravslutningen i september. Vi håper at klubbens øvrige juniorer finner økt motivasjon til å trene mye og spille turneringer for å bli kandidater til stipendet. Dette er Adrian sitt siste år som junior og Sander starter på golflinje på Metis til høsten, så her er alle muligheter for andre til å vinne stipendet i fremtiden.

Stor takk til vår hovedsponsor Tertnes Holding for stipendet og all annen støtte til klubben!

På bildet, fra venstre: Sander Lode, Adrian Sletten og Anita Sognnes fra Tertnes Holding.

98 views0 comments

Recent Posts

See All

Følgende spillere er tatt ut til å representere Bergen Golfklubb i Lag-NM herrer og damer: Lag-NM Herrer 1.divisjon Stiklestad GK 15-17.juli -Spillende kaptein er Adrian Sletten. -Andreas Stald -Trym

Følgende spillere er tatt ut for å representere Bergen Golfklubb: Lag-NM Junior Jenter 1.divisjon Hauger GK 30.juni-1.juli: -Lisa Bildøy Larsen -Amine Solheim Rabben Kaptein: Ørjan Larsen Lag-NM Junio