Tildeling av Tertnes Holding Juniorstipend


Det er andre gangen Tertnes Holding Juniorstipend tildeles; og som i fjor heter vinnerne også i år Adrian Sletten og Sander Lode. Stipendet dekker en treningsleir med klubbens trener på PGA Catalunya i Barcelona, et av Europas beste golfanlegg. Sander hadde en 5.plass i NM Junior som sesongens høydepunkt, mens Adrian satte banerekord på bgk med 62 slag! Stor takk til Tertnes Holding som støtter juniorene og klubben. Vi håper dette stipendet stimulerer til at flere av klubbens juniorer både trener og spiller mer-det blir ny utdeling om et år. På bildet ser vi (fra venstre): Adrian Sletten, Sander Lode og Anita Sognnes fra Tertnes Holding.


129 views0 comments

Recent Posts

See All

Følgende spillere er tatt ut til å representere Bergen Golfklubb i Lag-NM herrer og damer: Lag-NM Herrer 1.divisjon Stiklestad GK 15-17.juli -Spillende kaptein er Adrian Sletten. -Andreas Stald -Trym